0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Arsenal
۰
۰
Everton
inprogress
۱۸:۳۰
Manchester City
۰
۰
West Ham United
inprogress
۱۸:۳۰
Chelsea
۰
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۸:۳۰
Liverpool
۰
۰
Wolverhampton Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield United FC
۰
۰
Tottenham Hotspur
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Manchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Brentford
۰
۰
Newcastle United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Crystal Palace FC
۰
۰
Aston Villa
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۰
Fulham
inprogress
۱۸:۳۰
Burnley FC
۰
۱
Nottingham Forest
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain La Liga
Villarreal CF
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Barcelona
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Atletico Madrid
-
-
Osasuna
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Valencia CF
-
-
Girona FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao
-
-
Sevilla FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Mallorca
-
-
Union Deportiva Almeria
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Betis
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cadiz
-
-
Las Palmas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Granada CF
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
FC Metz
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AS Monaco
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Lyonnais
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OSC Lille
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Le Havre AC
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RC Lens
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Toulouse
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade de Reims
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Lorient
-
-
Clermont
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie A
AS Roma
-
-
Genoa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Internazionale Milano
-
-
SS Lazio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
۰
۱
Empoli
inprogress
۱۶:۳۰
Sassuolo
۰
۲
Cagliari
Finished
۱۴:۰۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Frosinone
Finished
۱۶:۳۰
  United States MLS
Inter Miami CF
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۲
۱
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
Real Salt Lake
۵
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۰
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۵
۱
Montreal Impact
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۱
Orlando City SC
Finished
۰۶:۰۰
Austin FC
۳
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۳
Columbus Crew
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۰
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۱
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۳
۱
Saint Louis City SC
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie
PSV Eindhoven
۳
۱
RKC Waalwijk
Finished
۱۶:۰۰
AZ Alkmaar
۳
۳
FC Utrecht
Finished
۱۶:۰۰
FC Zwolle
۱
۲
FC Twente
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
SBV Vitesse
۲
۲
AFC Ajax
Finished
۱۶:۰۰
Heracles Almelo
۰
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۶:۰۰
Sparta Rotterdam
۲
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۶:۰۰
Almere City
۱
۴
NEC Nijmegen
Finished
۱۶:۰۰
Feyenoord Rotterdam
۴
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J League
Kashiwa Reysol
۲
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Albirex Niigata
Finished
۱۰:۳۰
Gamba Osaka
۳
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۵
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۸:۳۰
Machida Zelvia
۵
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gangwon FC
۱
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۱
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۲
Daegu FC
Finished
۱۱:۰۰
Gwangju FC
۰
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
  Austria Bundesliga
SK Sturm Graz
۰
۰
Austria Klagenfurt
inprogress
۱۸:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
LASK Linz
inprogress
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien
۰
۰
TSV Hartberg
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
۱
۰
FC Cartagena
Finished
۱۵:۳۰
Alcorcon
۱
۰
Real Valladolid
inprogress
۱۷:۴۵
Real Zaragoza
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia Premier League
FK Akhmat Grozny
-
-
FK Zenit St. Petersburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۳
۳
Gazovik Orenburg
Finished
۱۲:۳۰
FC Rostov
۲
۱
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۷:۰۰
FK Spartak Moscow
۳
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۴:۴۵
  Ukraine Premier League
SC Dnipro-1
۱
۰
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۱۶:۰۰
FC Rukh Lviv
۲
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۶:۰۰
LNZ Cherkasy
۲
۱
Zorya Luhansk
Finished
۱۳:۳۰
Veres Rivne
۲
۲
PFK Oleksandria
Finished
۱۶:۰۰
FC Minaj
۳
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۶:۰۰
Metallist 1925 Kharkiv
۳
۳
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۶:۰۰
FC Vorskla Poltava
۲
۰
Obolon Kiev
inprogress
۱۶:۰۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۰
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۰۰
Sol de America
-
-
Cerro Porteno
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Brazil Serie B
Sport Club do Recife
۱
۲
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Amazonas FC
۱
۱
Paysandu
Finished
۰۰:۰۰
Goias EC
۴
۰
Botafogo SP
Finished
۰۱:۰۰
Santos FC Sao Paulo
۳
۰
Brusque
inprogress
۱۷:۳۰
Mirassol FC
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Operario PR
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
۳
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۱
Union Santa Fe
Finished
۰۳:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Barracas Central
-
-
Sarmiento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Platense
-
-
CA Independiente
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cercle Brugge KSV
۱
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
SV Wehen Wiesbaden
۱
۱
FC St. Pauli
inprogress
۱۷:۰۰
Hamburger SV
۳
۱
FC Nurnberg
inprogress
۱۷:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۲
1.FC Magdeburg
inprogress
۱۷:۰۰
Hannover 96
۰
۲
KSV Holstein Kiel
inprogress
۱۷:۰۰
VfL Osnabruck
۲
۱
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۷:۰۰
FC Hansa Rostock
۱
۱
SC Paderborn 07
inprogress
۱۷:۰۰
FC Kaiserslautern
۵
۰
TSV Eintracht Braunschweig
inprogress
۱۷:۰۰
SV Elversberg
۰
۲
Karlsruher SC
inprogress
۱۷:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۰
FC Schalke 04
inprogress
۱۷:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Nublense
-
-
O'Higgins
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Ecuador Serie A
Emelec Guayaquil
۰
۱
Macara
Finished
۰۰:۰۰
Independiente Del Valle
۱
۱
LDU Quito
Finished
۰۲:۳۰
Mushuc Runa
-
-
Delfin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۱
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie D
Sao Jose SP
۰
۰
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Rio Branco AC
۱
۱
Sao Raimundo RR
Finished
۰۱:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۱
۰
Real Brasilia
Finished
۰۱:۳۰
Fluminense PL
-
-
River AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Greece Super League
Aris Thessaloniki
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panathinaikos
-
-
Olympiakos Piraeus FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AEK Athens
-
-
Lamia 1964
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Deportes Rengo
Finished
۰۱:۳۰
Trasandino Los Andes
۲
۳
Puerto Montt
Finished
۰۱:۰۰
General Velasquez
-
-
Deportes Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۲
۲
Louisville City FC
Finished
۰۶:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Orange County SC
Finished
۰۵:۳۰
Indy Eleven
۴
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۲:۳۰
Phoenix Rising
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۵
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
Loudoun United FC
۳
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Quilmes Atletico Club
۲
۱
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
Finished
۰۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
۴
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۰۳:۴۰
Chacarita Juniors
-
-
Racing de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Atlanta
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Arsenal de Sarandi
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores Unidos
-
-
Deportivo Madryn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Colon de Santa Fe
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
San Martin de San Juan
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Nacional Potosi
۱
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Oriente Petrolero
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Canada Premier League
Cavalry FC
۲
۲
York United FC
Finished
۰۲:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۲
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Plaza Amador
۱
۱
Costa Del Este
Finished
۰۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
AVS Futebol SAD
۰
۱
CD Tondela
Finished
۱۳:۳۰
Santa Clara
-
-
Uniao Leiria
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Academico Viseu
۲
۲
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۳:۳۰
Nacional Madeira Funchal
-
-
CD Mafra
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
UD Oliveirense
۱
۳
Leixoes
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Liga 2
Alianza Universidad
۳
۱
San Marcos Ancash
Finished
۰۰:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
New Lambton
۰
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۰
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
  Japan J2 League
Tochigi SC
۱
۲
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۱
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۰
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX
CF Atlante
۰
۰
Cancun FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۰
۳
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Hong Kong Premier League
North District FC
۰
۱
HK U23
Finished
۱۰:۳۰
Sham Shui Po FC
۱
۶
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong Rangers
۲
۱
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۱:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۱
Busan I. Park
Finished
۱۱:۰۰
Gyeongnam FC
۱
۳
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۵
۰
Fiorentina (W)
Finished
۱۶:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۳
۱
Napoli (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Croatia HNL
HNK Hajduk Split
۰
۰
NK Gorica
inprogress
۱۸:۳۰
NK Osijek
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۴
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
Cerro Porteno (W)
۱
۰
Nacional-Humaita (W)
Finished
۰۲:۴۵
  Guatemala Segunda Division
AFF Guatemala
۲
۰
Gualan FC
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۳
۳
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Washington Spirit (W)
۴
۲
Angel City FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Hong Kong 1st Division
Central & Western
۵
۴
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۳
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۰
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۲
۵
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۳
۴
Sai Kung
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۵
۳
3 Sing FC
Finished
۱۱:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Double Flower FA
۰
۱
Ornament
Finished
۱۳:۰۰
Supreme FC
۲
۱
Tsuen Wan
Finished
۱۵:۰۰
Sui Tung
۱
۱
Fukien Athletic Club
Finished
۱۱:۰۰
KCDRSC
۲
۱
St. Joseph's
Finished
۱۳:۰۰
  Finland U20 League
Atlantis U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۵:۱۰
GrIFK U20
۰
۰
FC Kirkkonummi U20
Finished
۱۵:۳۰
NoPS U20
۳
۱
HJS U20
Finished
۱۳:۳۰
VJS Vantaa U20
۱۱
۱
PK-35 Vantaa U20
Finished
۱۴:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Gabala
۲
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۱
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۱
۱
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۱۰
UNSW FC (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۱
۱
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۰:۳۰
University of New South Wales (W)
-
-
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۲:۴۵
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۱
۰
Hibernian (W)
inprogress
۱۶:۴۰
Glasgow City (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۶:۴۰
Spartans FC (W)
۲
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rangers (W)
۴
۰
Partick Thistle (W)
inprogress
۱۶:۴۰
Hamilton Academical FC (W)
۰
۳
Montrose LFC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Dundee United WFC (W)
۰
۱
Motherwell (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Japan J3 League
Azul Claro Numazu
۰
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۳
SC Sagamihara
Finished
۰۷:۳۰
  Colombia Primera A
La Equidad
۲
۳
Deportes Tolima
Finished
۰۱:۴۵
Once Caldas
۰
۰
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۰۰
  Mongolia Premier League
Tuv Buganuud
۱
۰
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۳
۲
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۴۵
  Malaysia Super League
Penang FC
۰
۰
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Kuching City FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۲:۱۵
  Denmark Superliga
OB Odense
۲
۰
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۰
Pyramids FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tabasalu Charma
۱
۲
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK
۲
۴
FC Flora Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Welco
۲
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Genoa U19
۲
۴
Sassuolo U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۳
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Hellas Verona U19
۳
۵
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۱۵
Logan Lightning
۴
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۳
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۳۰
Melbourne City U23
۵
۱
Northcote City U23
Finished
۰۵:۴۵
  Sweden Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۱
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF
۲
۲
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۲
۲
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۳:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۰
United IK Nordic
inprogress
۱۸:۳۰
Umea FC
۳
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premiership
Ross County
۱
۱
Aberdeen FC
inprogress
۱۷:۳۰
Motherwell
۰
۲
St. Johnstone
inprogress
۱۷:۳۰
FC Livingston
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۱
۰
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۱۷:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
۰
۱
KP Legia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۲
۰
Rakow Czestochowa
Finished
۱۴:۰۰
Widzew Lodz
-
-
KKS Lech Poznan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Sibenik
۲
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۲۰
NK Croatia Zmijavci
-
-
NK Dugopolje
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
KIF Orebro (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Linkopings FC (W)
۰
۲
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۲
۳
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۱
Chelsea FC U21
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Zelina
۲
۳
Gaj Mace
Finished
۱۲:۳۰
NK Neretvanac Opuzen
-
-
Zagora Unesic
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Bistra
-
-
NK Udarnik Kurilovec
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Japan Regional League
Aries Tokyo FC
۳
۲
Tokyo United FC
Finished
۱۳:۳۰
Itazuke FC
۱
۱
Kaiho Bank SC
Finished
۰۷:۳۰
Artista Asama
۱
۲
Fukui United
Finished
۰۷:۳۰
Norbritz Hokkaido
۴
۰
Kyokushukai
Finished
۰۴:۳۰
Kochi University II
۲
۰
Llamas Kochi FC
Finished
۰۵:۳۰
Sapporo University
۴
۰
Hokushukai Iwamizawa
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۰
۱
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Nankatsu
۱
۱
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۹
Japan Soccer College
Finished
۰۸:۰۰
Vertfee Yaita
۰
۶
Tokyo 23 FC
Finished
۰۵:۳۰
Sapporo University
-
-
Kyokushukai
Finished
۰۷:۳۰
Toin Yokohama University
۲
۴
Toho Titanium
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Junior Barranquilla (W)
۰
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
Independiente Medellin (W)
۳
۱
CD Real Santander (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۲
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۵:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۳
۱
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۰
۴
Hamburger SV (W)
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۰
۴
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania U19 League
CS Dinamo Bucuresti U19
۱
۱
ACS FC Bacau U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۱
۲
Holland Park Hawks
Finished
۰۹:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۰
۲
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Gangneung City
۰
۰
Chuncheon FC
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۳
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
CD Suchitepequez
۲
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie C
Ferroviaria SP
۱
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۰۰
Londrina EC
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Remo PA
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Sevilla FC U19
۲
۰
Deportivo La Coruna U19
Finished
۱۳:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
Olympique Beja
۱
۱
ES Jerba Midoun
inprogress
۱۷:۰۰
US Monastir
۰
۰
AS Gabes
inprogress
۱۷:۰۰
Sporting Club de Ben Arous
۰
۲
JS Omrane
inprogress
۱۷:۰۰
  Uzbekistan Super League
Navbahor Namangan
۰
۰
Neftchi Fargona
inprogress
۱۷:۳۰
Olmaliq OKMK
۲
۲
Sogdiyona Jizzax
inprogress
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۱
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۵:۳۰
Elimai FC
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Landskrona Bois
۰
۰
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۳
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Royal Thimphu College
۰
۱
BFF Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
  Macao Elite League
Cheng Fung
۱
۲
CDF Benfica
Finished
۱۳:۳۰
Hang Sai
۱
۷
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۵:۳۰
  China FA Cup
Beijing Institute of Technology FC
۰
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۱:۰۰
Ganzhou Ruishi
۳
۲
Liaoning Tieren FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Hengchen
۲
۱
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Elite United
۱
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۰:۰۰
Hangzhou Qiantang
۱
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division
Varea
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۳:۳۰
Las Palmas B
۰
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۴:۳۰
Las Rozas CF
۱
۱
Leganes B
Finished
۱۳:۳۰
Colonia Moscardo
۰
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
-
-
CD Ciudad de Lucena
inprogress
۱۸:۳۰
UD Almeria B
۳
۱
Atletico Malagueno
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۰
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۰۰
Oyonesa
-
-
Alfaro
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa B
-
-
Atletico Tordesillas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UC Ceares
۰
۰
CD Lealtad
inprogress
۱۸:۳۰
Vimenor CF
-
-
CD Laredo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Moralo
-
-
CD Coria
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Badalona
-
-
UE Vilassar de Mar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UD Caravaca
-
-
CD Cieza
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۷:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۵
SJK Akatemia II
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۵
۲
OPS Oulu
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۲
۱
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۰
۲
Athletic Club MG U20
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Team Viborg (W)
۴
۰
FC King George (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Hammarby IF
۲
۱
AIK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Varnamo
۰
۱
Kalmar FF
inprogress
۱۸:۰۰
GAIS
۲
۰
IF Elfsborg
inprogress
۱۸:۰۰
IF Brommapojkarna
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia 1. Liga
Leevon PPK
۲
۰
Skanstes SK
Finished
۱۴:۳۰
JDFS Alberts
۳
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۶:۳۰
FK Ventspils
۰
۰
Ogre United
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria League 1 Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۱
۲
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Taiwan Premier League
Tainan City Steel
۴
۲
Hang Yuen
Finished
۱۴:۰۰
Vikings-Play One FC
۲
۳
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
Taiwan Power Company
۰
۲
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۲
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۵:۳۰
Shashemene Kenema City
۰
۰
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Johvi FC Phoenix
۵
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna JK Legion
۲
۰
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu Kalev
۱
۳
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۴
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
Rochedale Rovers U23
Finished
۰۷:۴۵
  United States USL League Two
Seacoast United Phantoms
۶
۱
A.C. Connecticut
Finished
۰۱:۳۰
Oakland FC
۱
۰
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
SC United Bantams
۱
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Project 51O
۲
۱
Almaden FC
Finished
۰۰:۳۰
Western Mass Pioneers
۴
۰
Pathfinder FC
Finished
۰۲:۳۰
Louisiana Krewe FC
۰
۰
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Virginia Beach
۳
۰
Charlottesville Blues
Finished
۰۲:۳۰
Corpus Christi
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۳:۳۰
Utah United
۱
۲
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
Redlands FC
۱
۴
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۲
۰
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
  Japan Japan Football League
Criacao Shinjuku
۱
۱
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۳
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۷:۳۰
Maruyasu Industries SC
۳
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
Okinawa SV
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۴:۰۰
Reinmeer Aomori
۲
۲
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۴
۰
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
Atletico La Cruz
-
-
Dynamo Puerto FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Bolivar SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۲
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۳
۰
Brisbane Roar U21
Finished
۰۸:۳۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۱
۰
Zhejiang Hangzhou (W)
Finished
۱۰:۳۰
Henan Jianye (W)
۱
۱
Shaanxi Changan Athletic (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۵
۳
Capalaba (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۴
۰
Ipswich Knights (W)
Finished
۰۹:۴۵
  Poland IV Liga
Iskra Ksieginice
۲
۲
KS Luzyce Luban
Finished
۱۲:۳۰
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Nowiny
Finished
۱۳:۰۰
Polonia Leszno
۲
۳
Obra Koscian
Finished
۱۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice II
۴
۳
Jaguar Gdansk
Finished
۱۲:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۱
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag II
۰
۰
MKS Rominta Goldap
inprogress
۱۸:۳۰
  Hungary NB III
Vasas SC II
۲
۱
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۲:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۰
۰
Balatonfuredi FC
inprogress
۱۸:۳۰
Puskas Academy II
۱
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۲:۳۰
MOL Fehervar FC II
۰
۲
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot SE II
۵
۲
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۲:۳۰
Monori SE
۰
۰
Martfui LSE
inprogress
۱۸:۳۰
Erdi VSE
۱
۰
Mohacsi TE 1888
inprogress
۱۸:۳۰
Penzugyor
۰
۰
Budapest Honved II
inprogress
۱۸:۳۰
Tiszaujvaros
۰
۰
Debrecen EAC
inprogress
۱۸:۳۰
Hatvan
۰
۰
FC Ujpest II
inprogress
۱۸:۳۰
PTE PEAC
۰
۰
Ivancsa Kse
inprogress
۱۸:۳۰
Kecskemeti II
۷
۰
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Csornai SE
۰
۰
SC Sopron
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF
Izarra
۱
۰
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
CE Europa
۱
۳
Real Betis B
Finished
۱۳:۳۰
UD Logrones
-
-
Guijuelo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Numancia
-
-
Utebo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Marbella FC
-
-
Getafe B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
-
-
Lleida
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Portugal Liga 3
Sporting Braga B
۰
۰
Atletico Clube de Portugal
inprogress
۱۷:۳۰
Sporting Covilha
۰
۱
Felgueiras 1932
inprogress
۱۷:۳۰
Lusitania Lourosa
۱
۱
FC Alverca
inprogress
۱۷:۳۰
Academica de Coimbra
۲
۱
Varzim SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga North
FC St. Pauli II
۰
۲
Hannover 96 II
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Nafta Lendava
۰
۲
Dravinja
Finished
۱۶:۳۰
Tabor Sezana
۰
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۱
ND Ilirija
Finished
۱۶:۳۰
NK Bilje
۳
۰
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۶:۳۰
NK Rudar Velenje
۰
۵
NK Krka
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۳
۰
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IK Uppsala (W)
۱
۰
Sunnanaa (W)
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kalmar (W)
۰
۳
Eskilstuna United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga I - Conference League Playoff
Otelul Galati
۰
۲
Universitatea Cluj
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
Greifswalder FC
۴
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۴:۳۰
Luckenwalde
۱
۳
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۳
۱
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
Lokomotive Leipzig
۲
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
Chemnitzer FC
۲
۲
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۴:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۲
۰
Eilenburg
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
-
-
FC Hansa Rostock II
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Vietnam V-League 2
FC Dia Hoa Binh
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
PVF-Cong An Nhan Dan
۴
۱
Long An
Finished
۱۵:۴۵
Binh Phuoc
۳
۰
Dong Nai
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia U19 League
Slaven Belupo U19
۳
۲
Kustosija U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۰
۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga U19
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga TDP
Acatlan
۰
۱
Deportivo Etchojoa
Finished
۰۵:۰۰
Faraones Texcoco
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۴:۳۰
  Austria 2. Landesliga
SV Union Lind
۱
۰
FC Dolsach
Finished
۱۲:۳۰
DSG Sele Zell
۲
۲
St Michael/Lav
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۴
۰
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Primera Division
Municipal Limeno
۰
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۰۰
C.D. FAS
۱
۱
Alianza FC
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Tercera Division
Puente Alto
۳
۲
Iberia
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۲
۵
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۸:۰۰
Logan Lightning U23
۳
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
  Republic of Korea K-4 League
Seoul United FC
۳
۳
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۰۹:۳۰
Namyangju Citizen
۴
۲
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Chungju Citizen
۴
۱
Sejong Vanesse
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Breclav
۰
۱
TJ Dalnice Sperice
Finished
۱۱:۴۵
Frenstat Pod Radhostem
۰
۰
FK Bohumin
inprogress
۱۸:۳۰
FC Strani
۰
۰
FK Viktorie Prerov
inprogress
۱۸:۳۰
FK Caslav
۰
۰
Pencin-Turnov
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۱
۳
SK Okrisky
Finished
۱۲:۰۰
Jiskra Trebon
۱
۱
FK Protivin
Finished
۱۲:۰۰
  Hungary NB I
Ferencvarosi TC
-
-
Ujpest FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Kecskemeti TE
-
-
Zalaegerszegi TE
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Bahrain Premier League
Al Shabab Manana
۰
۰
Busaiteen Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al-Muharraq
۰
۰
Sitra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al Hidd
۰
۰
Al-Najma Manama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al-Hala
۰
۰
Al-Ahli Manama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
East Riffa
-
-
Al Khalidiyah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland Super League Women
Servette Chenois (W)
۰
۰
BSC Young Boys Berna (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  France Division 2 Women
OGC Nice (W)
۱
۱
Marseille (W)
Finished
۱۶:۳۰
Strasbourg (W)
۲
۰
Nantes (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rodez AF (W)
۱
۱
Metz (W)
Finished
۱۶:۳۰
RC Lens (W)
۳
۱
US Orleans (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Nkana FC
۱
۰
Kansanshi Dynamos
inprogress
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 1
Khon Kaen United
۵
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Pathom United
۱
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۲
۲
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
  England League Two
Crawley Town
۲
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۴:۳۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۲
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Bangwe All Star
۰
۱
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۰
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
  Poland Youth League
Legia Warsaw U19
۲
۱
Zaglebie Lubin U19
Finished
۱۳:۳۰
Sandecja Nowy Sacz U19
۰
۵
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Widzew Lodz U19
۰
۰
Cracovia Krakow U19
inprogress
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۲
۱
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۱
۲
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۰
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۰
۸
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
Nojima Stella KS (W)
۲
۱
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۲
Mynavi Sendai Ladies (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Slask Wroclaw II
۳
۰
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Hurstville ZFC
۱
۰
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۱
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Balcatta (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۰
۶
South Melbourne U23
Finished
۱۱:۰۰
Dandenong City U23
۲
۰
Avondale U23
Finished
۰۶:۳۰
Heidelberg Utd U23
۴
۵
Altona Magic U23
Finished
۱۱:۴۵
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۰
۰
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۳۰
Chernihiv
۳
۳
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۳۰
FC Metalurg Zaporizhya
۱
۰
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۳:۳۰
FC Hirnyk Sport Koms
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۳:۳۰
Kremin
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1st Division Women
FC Slovacko (W)
۲
۲
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Koper
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ghana Premier League
Medeama
۰
۰
Real Tamale United
inprogress
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Aduana Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Nsoatreman FC
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Samartex
۰
۰
Bofoakwa Tano
inprogress
۱۸:۳۰
Dreams FC
۰
۰
Heart of Lions
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Jazira Hamra
۰
۱
Al Urooba
inprogress
۱۷:۴۰
Masafi
۱
۱
Al Dhaid
inprogress
۱۷:۴۰
AL Dhafra
۲
۱
Gulf United FC
inprogress
۱۷:۴۰
Al Hamriyah
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۷:۴۰
Dibba Al-Hisn
۲
۱
Dubai City FC
inprogress
۱۷:۴۰
Al Arabi Umm Al Quwain
۱
۱
Dubai United FC
inprogress
۱۷:۴۰
Masfout Club
۰
۰
Dibba AL Fujairah
inprogress
۱۷:۴۰
  Poland III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۳
۱
Garbarnia
inprogress
۱۷:۳۰
Avia Swidnik
۰
۰
CKS Chelmianka Chelm
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Cup Women
Afturelding/Fram (W)
۱
۰
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۶
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۱
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۲
۰
Oeste FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
Magesi FC
۲
۲
Venda Football Academy FC
Finished
۱۶:۳۰
University of Pretoria Students
۱
۱
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
JDR Stars
۱
۲
Maritzburg United
Finished
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۱
۲
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Milford FC
۲
۱
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Marumo Gallants FC
۱
۰
Orbit College
Finished
۱۶:۳۰
Black Leopards
۰
۰
MM Platinum NB La Masia
inprogress
۱۶:۳۰
Upington City
۰
۰
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
۲
۲
Shamrock Rovers (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Glentoran Belfast United (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
IF Gnistan Helsinki
۰
۰
KuPS Kuopio
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
-
-
FC Lahti
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Italy Serie C
Novara
-
-
Fiorenzuola
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Vis Pesaro 1898
-
-
Recanatese
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Potenza Calcio
-
-
Monterosi Tuscia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AC Monopoli
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Poland Cup Women
GKS Katowice (W)
۳
۰
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Honduras Liga de Ascenso
CD Honduras Progreso
۰
۰
Juticalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
CA Independiente Siguatepeque
۴
۲
Affi Academia
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Danubio
-
-
Racing Club de Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Boston River
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۱
۵
HPS (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۵
۲
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Huntsville City FC
۲
۳
Atlanta United II
Finished
۰۳:۳۰
North Texas SC
۲
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Leaper Metro Gallery FC
۳
۰
Kwai Tsing
Finished
۰۹:۰۰
Tung Sing
۱
۲
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Kwong Wah
۱
۲
Kwun Tong
Finished
۰۹:۰۰
Mutual FC
۳
۱
Chelsea SS HK
Finished
۰۹:۰۰
Yau Tsim Mong
۰
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۲
۰
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۰
۰
Sun Hei SC
Cancelled
۱۲:۱۵
  Lebanon Premier League Women
Beirut FC (W)
۱
۲
Akha Alia Ahly (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ol Beirutus (W)
۱
۴
Sport Stars (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۰
۵
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines PFL
Tuloy
۲
۳
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۴۵
Philippine Army FC
۳
۴
Loyola FC
Finished
۱۶:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۵
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Cherno More Varna
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Czech Republic 1. Liga - Relegation Round
FC Trinity Zlín
۰
۰
Bohemians 1905
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
inprogress
۱۸:۳۰
Pardubice
۰
۰
MFK Karvina
inprogress
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
Banga Gargzdai
inprogress
۱۷:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۵
  Brazil Mineiro 2
Betim FC
۰
۰
Nacional MG
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۰
۰
Tvaakers IF
inprogress
۱۷:۳۰
Ariana FC
۰
۰
FC Trollhaettan
inprogress
۱۷:۳۰
Onsala BK
۱
۰
Norrby IF
inprogress
۱۷:۳۰
Ljungskile SK
۱
۰
Jonkopings Sodra
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۱
۰
Csakvar TK
inprogress
۱۷:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
inprogress
۱۸:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۰
۰
Pecsi MFC
inprogress
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
۰
۰
Gyirmot
inprogress
۱۸:۳۰
BFC Siofok
۰
۰
Kozarmisleny SE
inprogress
۱۸:۳۰
Tiszakecskei LC
۰
۰
BVSC Zuglo
inprogress
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۰
۰
Kazincbarcika BSC
inprogress
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
۰
۰
FC Ajka
inprogress
۱۸:۳۰
  France U19 League Women
FC Girondins Bordeaux U19 (W)
۴
۲
St Etienne U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Reims U19 (W)
۱
۰
Metz U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19
Paris Saint-Germain U19
۵
۰
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۶:۳۰
Nantes U19
۰
۴
Montpellier U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique de Marseille U19
۰
۰
Lille OSC U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
۴
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland FAI Cup
Pike Rovers
۱
۱
Villa SC
inprogress
۱۶:۳۰
Ballyfermot United
۳
۰
Rockmount AFC
Finished
۱۶:۳۰
Wilton United FC
۱
۰
Glebe North FC
inprogress
۱۷:۰۰
Cockhill Celtic FC
۲
۰
Ayrfield United
inprogress
۱۷:۳۰
  Tanzania Tanzania Cup
Ihefu FC
۰
۰
Young Africans
Finished
۱۶:۰۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۷
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۳۰
Kajiado
۱
۳
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۳
۲
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۲
۶
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Viktoria Plzen B
۲
۳
TJ Prestice
Finished
۱۲:۰۰
Bohemians 1905 B
۲
۳
FK Admira Praha
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۰
۳
Loko Vltavin
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۱
۶
Slovan Liberec B
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۰
۰
FK Pardubice B
inprogress
۱۸:۳۰
FC Zlin B
۲
۲
Unicov
Finished
۱۲:۰۰
Viktoria Plzen B
۲
۳
FK Robstav
Finished
۱۲:۰۰
SK Sokol Brozany
۰
۰
Hradec Kralove B
inprogress
۱۸:۳۰
  Vietnam 2. Division
Dinh Huong
۲
۰
TP Ho Chi Minh FC II
Finished
۱۱:۳۰
An Giang
۰
۰
Tien Giang FC
Finished
۱۲:۰۰
Lam Dong
۰
۰
Van Hien University
Finished
۱۱:۳۰
Ha Noi II
۰
۲
Bac Ninh
Finished
۱۱:۳۰
Tay Nguyen
۱
۲
Da Nang II
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia U19 League
Vodovac U19
۳
۱
Cukaricki U19
Finished
۱۱:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۴
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Zemun U19
۳
۳
Graficar Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
FK Radnicki Nis U19
۳
۲
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۶
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۲
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Australia NPL ACT
Tuggeranong Utd
۶
۰
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Croatia
۰
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۲
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۳
۰
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۰
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Cancelled
۰۶:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۵
۰
FC Portalban-Gletterens
Finished
۱۵:۳۰
  Poland 1. Division
Polonia Warszawa
۱
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
-
-
GKS 71 Tychy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lechia Gdansk
-
-
Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Armenia Premier League
West Armenia
۳
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D
Desenzano Calvina
۰
۰
Varesina Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
Ravenna Calcio
۱
۰
US Corticella
inprogress
۱۷:۳۰
ASD Chisola Calcio
۰
۰
Vado
inprogress
۱۷:۳۰
L'Aquila 1927
۰
۰
Sambenedettese
inprogress
۱۷:۳۰
ASD Trapani Calcio
۱
۱
SS Cavese
inprogress
۱۷:۳۰
Citta DI Campobasso
۰
۰
Athletic Carpi FC 1909
inprogress
۱۷:۳۰
Bassano Virtus 55 ST
۰
۱
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
ASD Alcione
۱
۰
Caldiero Terme
inprogress
۱۷:۳۰
Martina Calcio 1947
-
-
ASD Nardo Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Grosseto
-
-
Tau Calcio Altopascio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy Serie B Women
Chievo Verona (W)
۱
۰
Freedom (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Lazio (W)
۱
۱
Parma (W)
Finished
۱۶:۳۰
San Marino Academy (W)
۱
۳
Ternana (W)
Finished
۱۶:۳۰
Genoa (W)
۱
۲
RES Roma (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
Dinamo Tbilisi II
۰
۱
FC Gareji
inprogress
۱۷:۳۰
FC Rustavi
۱
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۴
۰
Kolhketi Khobi
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Minsk
-
-
Shakhtyor Soligorsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic FNL
Prostejov
۰
۰
SFC Opava
inprogress
۱۸:۳۰
MKF Chrudim
۰
۰
SK Sigma Olomouc 2
inprogress
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۰
۰
FC Graffin Vlasim
inprogress
۱۸:۳۰
Vyskov
۰
۰
SK Lisen
inprogress
۱۸:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۰
۰
FK Pribram
inprogress
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۰
۰
AC Dukla Praha
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۰
۰
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Tosk Tesanj
۰
۰
NK Bratstvo Gracanica
inprogress
۱۸:۳۰
FK BSK Banja Luka
-
-
Kozara
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Latvia Virsliga
FK Jelgava
۰
۱
Riga FC
inprogress
۱۸:۳۰
FK Auda
-
-
FK Liepaja
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
-
-
PK-35 Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SJK Akatemia
۲
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
-
-
Jarvenpaan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
Rapid Bucuresti
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۱
۲
Juventud Piedras
Finished
۱۶:۳۰
Sud America
۲
۱
Albion FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Donat Zadar (W)
۱
۰
ZNK Agram (W)
inprogress
۱۷:۳۰
ZNK Osijek (W)
۲
۰
ZNK Split (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۶
Tampere United
Finished
۱۵:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۴
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۳
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۰
۳
Envigado FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Garcia Agreda
۲
۱
Ciclon Tarija
Finished
۰۳:۰۰
24 de Septiembre
۱
۱
Club Atletico Juniors
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Tsukuba FC (W)
۱
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kibi University (W)
۱
۲
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Imabari (W)
۰
۰
Fukuoka Anclas (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۱
Altona Magic
Finished
۰۹:۳۰
  Chile Primera B
San Luis de Quillota
۱
۲
CD Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
CD Antofagasta
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Santiago Wanderers
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Virginia United
۵
۲
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۲:۳۰
FTC Filakovo
۰
۰
SK Odeva Lipany
inprogress
۱۸:۳۰
Banik Kalinovo
۰
۰
TJ Tatran Oravske Vesele
inprogress
۱۸:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۰
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Home Farm FC
۱
۴
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۲
۳
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۰
Rappe GOIF
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstad FC
۰
۱
Hassleholms IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Ekranas
۳
۱
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۴:۳۰
FA Siauliai B
۲
۵
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Thisted FC
۱
۰
Hellerup IK
Finished
۱۵:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۶
۱
Eskhata Khujand
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Kolkheti Poti
-
-
FC Torpedo Kutaisi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Iberia 1999
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Gagra
۰
۰
FC Telavi
inprogress
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Rivers United
۰
۰
Niger Tornadoes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Kolubara
۰
۰
FK Sloboda Uzice
inprogress
۱۸:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
OFK Vrsac
inprogress
۱۸:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۰
۰
FK Dubocica
inprogress
۱۸:۳۰
Metalac GM
۰
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division Women
Palestino (W)
۰
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
FC Skyy
۰
۰
Pac Academy
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۰
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
inprogress
۱۷:۳۰
CA el Linqueno
-
-
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Crucero del Norte
-
-
Juventud Antoniana
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۲
۱
Fernandopolis SP U23
Finished
۱۶:۳۰
ECUS U23
۲
۰
Atletico Mogi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Viggbyholms IK FF
۲
۰
Kungsangens IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Verbandsliga
Germania Friedrichstal
۰
۳
SV Spielberg
Finished
۱۶:۳۰
VfR Gommersdorf
۱
۲
FC Astoria Walldorf II
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۰
Suduva Marijampole II
Finished
۱۲:۳۰
FK Dembava
۳
۱
FM Klaipedos
Finished
۱۲:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۰
۴
FK Transinvest II
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie A
Vasco da Gama RJ
-
-
Flamengo RJ
Cancelled
۰۳:۳۰
Fortaleza CE
-
-
Atletico Paranaense
Cancelled
۰۱:۰۰
Criciuma EC
-
-
Palmeiras
Cancelled
۱۷:۳۰
Corinthians Paulista
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Placement Playoffs
FK Teplice
۰
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Viamaterras Miyazaki (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۳
Shizuoka SSU Bonita (W)
Finished
۰۷:۳۰
AS Harima Albion (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۱۵
  Myanmar National League Women
Myawadi (W)
۰
۰
Thitsar Arman (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Moncarapachense
۰
۱
SC Lusitania
Finished
۱۴:۳۰
Amarante FC
-
-
Pevidem SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۴
۱
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۳
۲
Simba Bhora FC
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۱
۱
Dynamos FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
Union Rochefortoise
۰
۵
AFC Tubize
Finished
۱۶:۳۰
  Andorra Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۰
۰
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۸:۳۰
FC Pas de La Casa
۰
۰
CF Esperanca D'Andorra
inprogress
۱۸:۳۰
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Santa Coloma
inprogress
۱۸:۳۰
  Zanzibar Premier League
Mlandege FC
۵
۲
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Zimamoto SC
۳
۰
Jamhuri
inprogress
۱۶:۴۵
  Northern Ireland Championship Women
Bangor (W)
۴
۰
Ballymena United (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga West
SCR Altach II
۰
۲
Schwaz
inprogress
۱۷:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Pastoreo FC
inprogress
۱۷:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۱
۰
Club Sportivo Carapegua
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal U19 League
Vitoria Setubal U19
۱
۱
SC Lusitania U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Independiente (W)
۰
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Zaglebie Lubin II
۰
۰
LKS Lodz II
inprogress
۱۷:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
-
-
KS Hutnik Krakow
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Italy Supercup Serie C
Cesena FC
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Poland III Liga, Group 2
Blekitni Stargard
۰
۰
OKS Swit Skolwin
inprogress
۱۸:۳۰
  North Macedonia Second League
Ohrid
۰
۰
FK Kozuf Gevgelija
inprogress
۱۸:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
Besa Doberdoll
inprogress
۱۸:۳۰
FK Osogovo Kocani
۰
۰
FK Pelister
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Laferrere
۰
۰
Deportivo Merlo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovenia U19 League
Celje U19
۰
۰
NK Aluminij U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
-
-
Moghayer Al Sarhan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Cup Women
SL Benfica (W)
-
-
Racing Power (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
-
-
CAAC Brasil FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Uniao Desportiva Alagoana (W)
-
-
JC Futebol Clube (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belarus 1. Division
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Volna Pinsk
Finished
۱۶:۳۰
Bumprom
۰
۰
Maxline Vitebsk
inprogress
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Matebele FC
۰
۰
Vtm FC
Finished
۱۶:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Sacramento Gold
۲
۴
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
California Odyssey SC
۱
۱
San Ramon FC
Finished
۰۵:۳۰
  Kenya Premier League
Bandari FC
۲
۲
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۰
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۰
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Raca Bratislava
۴
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۲:۰۰
FK Podkonice
۰
۰
OK Castkovce
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۰
۰
Puerto Nuevo
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paranaense 2
EC Laranja Mecanica
۰
۰
AC Paranavai
Finished
۰۱:۰۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۱
۱
PR Surf
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
۰
۰
Linhares FC ES
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Women
Asheville City SC (W)
۳
۰
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۲
Ferrymead Bays
Finished
۰۴:۰۰
  Australia FFA Cup
Devonport City
۲
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۶:۳۰
  Uganda Super League Women
Uganda Martyrs (W)
۱
۱
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۰
۱
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۱:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۴
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSM Alexandria (W)
۹
۱
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
Volos 2004 (W)
۰
۷
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۱
۰
Sirina Grevenon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Trikala 2011 (W)
۰
۲
Nees Atromitou 2018 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Olimpiada Imittos (W)
۰
۱
Panathinaikos (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Larissa (W)
۰
۰
Kastoria GPO (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Åtvidabergs FF
۳
۰
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Arameiska-Syrianska
۳
۰
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Smedby AIS
۰
۰
IFK Haninge
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia U19 Liga
AS Trencin U19
۷
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۳
۳
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۴:۳۰
Saturn Ramenskoye
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Chinland FC (GFA)
۱
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۴۵
Yangon United
۳
۱
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۳
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Finland Kolmonen
FC Loviisa
۰
۲
LPS
Finished
۱۳:۳۰
KaPa Kajaani
۵
۲
Roi United
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Arsenal Tula II
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۱
۰
FC Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
Zenit Penza
۳
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۲
۱
Strogino Moscow
inprogress
۱۷:۳۰
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
۰
۱
Dynamo Vladivostok
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۰
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FK Dordoi Bishkek
۰
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۵:۰۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۰
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Rodina Moscow II
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۵:۳۰
Metallurg Lipetsk
۰
۰
Novosibirsk FK
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
FC Chayka
inprogress
۱۷:۰۰
Murom
۰
۰
Veles Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Miass
۰
۳
Spartak Kostroma
Finished
۱۵:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Mashuk Pyatigorsk
۰
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۶:۳۰
  Jamaica Premier League
Waterhouse FC
-
-
Arnett Gardens FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید